Inici / Telèfons d'interès / Telèfons comunals

Telèfons comunals

Comú d'Escaldes-Engordany
Telèfon: + 376 890890
Fax: + 376 890886
c/e: comu@e-e.ad


Corporació i Secretaria General
Telèfon: + 376 890852
Fax: + 376 890886
c/e: secretaria@e-e.ad - corporacio@e-e.ad

Intervenció
Telèfon: + 376 890863
c/e: intervencio@e-e.ad

Comunicació, protocol i premsa
Telèfon: + 376 890890
Fax: + 376 890886
c/e: premsa@e-e.ad

Arxiu Històric

C/ d’Engordany 2
Ad700 Escaldes-Engordany
Telèfon: + 376 890861
c/e: arxiu@e-e.ad


Centre d'art (CAEE)
Av Carlemany 30
Ad700 Escaldes-Engordany
Telèfon: + 376 802255
c/e: centreart@e-e.ad - caee@e-e.ad

Recursos Humans
Telèfon: + 376 890890
c/e: recursoshumans@e-e.ad

Tràmits
Telèfon: + 376 890890
c/e: tramits@e-e.ad

Cens de població
Telèfon: + 376 890864

c/e: cens@e-e.ad

Finances
Telèfon: + 376 890860
Fax: + 376 825206
c/e: finances@e-e.ad - proveidors@e-e.ad

Central de compres
Telèfon: + 376 890854
Fax: + 376 825206
c/e: compres@e-e.ad

Administració i Comerç
Telèfon: + 376 890862
Fax: + 376 825206
c/e: administra@e-e.ad - comerc@e-e.ad

Cultura
Telèfon: + 376 890875
c/e: cultura@e-e.ad

Turisme
Telèfon: + 376 890875
c/e: culturaturisme@e-e.ad

Oficina de turisme

Telèfon: + 376 8908881

c/e: oficinaturisme@e-e.ad

Biblioteca Comunal
Av Carlemany 30
Ad700 Escaldes-Engordany
Telèfon: + 376 802256
c/e: biblioteca@e-e.ad

Serveis públics
Telèfon: + 376 890865
Fax: + 376 825236
c/e: serveis@e-e.ad

 

Urbanisme
Telèfon: + 376 890870
c/e: urbanisme@e-e.ad

Medi ambient
Telèfon: + 376 890873
c/e: mediambient@e-e.ad

Informàtica
Telèfon: + 376 890895
c/e: informatica@e-e.ad - sistemes@e-e.ad

Centre social i recreatiu (Fiter i Rossell)
Telèfon: + 376 890862

Espai jovent
Telèfon: + 376 890882
c/e: espaijovent@e-e.ad

Joventut Telèfon: + 376 890884
c/e: joventut@e-e.ad

Taller tèxtil i de vidre
Telèfon: + 376 890853
c/e: tallertextil@e-e.ad

Servei d'atenció ciutadana
Telèfon: + 376 807212
Fax: + 376 824335
c/e: atenciociutadana@e-e.ad


Servei de circulació
Telèfon: + 376 807210
Fax: + 376 824335
c/e: circulacio@e-e.ad

Deixalleria
Telèfon: + 376 826797

Infància
Telèfon: + 376 806155
Fax: + 376 806157
c/e: infancia@e-e.ad

Escola bressol Prat del Roure
Telèfon: + 376 890885


Escola bressol Plaça dels 2 valires
Telèfon: + 376 806155
Fax: + 376 806157
c/e: bressol@e-e.ad

Espai Lleure
Telèfon: + 376 890887
c/e: espailleure@e-e.ad


Gent Gran - Llar de jubilats
Telèfon: + 376 807005
c/e: gentgran@e-e.ad - jubilats@e-e.ad

Servei d'ajuda a domicili
Telèfon: + 376 807005
c/e: sad@e-e.ad

Esports
Telèfon: + 376 890884
Fax: + 376 864392
c/e: esports@e-e.ad

Piscines Comunals
Telèfon: + 376 890888
c/e: piscines@e-e.ad


Pavelló poliesportiu Prat Gran
Telèfon: + 376 890878

Rocòdrom
Telèfon: + 376 890879

Zona esportiva Sant Jaume
Telèfon: + 376 867970

Aparcaments
Administració: + 376 890889
                     + 376 863940

Aparc. Caldea: + 376 822886

c/e: aparcaments@e-e.ad